USDT-UA.COM- Швидкий та надійний обмін валют Perfect Money, BitCoin, Payeer, AdvCash,EtheReum , Dash, LiteCoin, DogeCion, EpayMent, USDT, Приват24, Ощадбанк, Гривня і т.д. Політика AML | Надійний обмін валют - usdt-ua.com

Політика AML

1. Сервіс USDT-UA.COM дотримується практик та заходів у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом та фінансуванню тероризму (AML).

2. Метою цих заходів є демонстрація того, що USDT-UA.COM ставиться серйозно до будь-яких спроб використовувати свій сервіс у незаконних цілях.

3. Сервіс USDT-UA.COM застерігає користувачів від спроб використання сервісу USDT-UA.COM для легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, фінансування тероризму, шахрайства будь-якого роду, а також використання сервісу для купівлі заборонених товарів і послуг.

4. Для запобігання операціям незаконного характеру Сервіс встановлює певні вимоги до всіх Заявок, створюваних Користувачем:

4.1. Відправником та одержувачем Платежу за Заявкою має бути одна й та сама особа. З використанням послуг Сервісу категорично заборонено переклади на користь третіх осіб.

4.2. Усі контактні дані, які занося Користувачем у Заявку, а також інші персональні дані, що передаються Користувачем Сервісу, мають бути актуальними та повністю достовірними.

4.3. Категорично заборонено створення Заявок Користувачем з використанням анонімних проксі-серверів або інших анонімних підключень до Інтернету.

5. У разі виникнення обґрунтованих підозр у адміністрації Сервісу в тому, що користувач намагається скористатися послугами Сервісу для відмивання грошей або з метою проведення будь-яких інших незаконних операцій, адміністрація має право:
призупинити виконання обмінної операції користувача на час проведення розслідування;
запитати у користувача документи, що ідентифікують особу;
запитати іншу інформацію, що стосується платежів;
 
6. Вся інформація, що надається клієнтом, може бути передана відповідним органам у таких випадках:
на запит правоохоронних органів;
за рішенням судів різних інстанцій;
за запитами адміністрацій Платіжних систем.